תקנון שימוש ומדיניות פרטיות

תקנון שימוש ומדיניות פרטיות

“בית העסק”: אלינור אשכנזי סטיילינג

“האתר” – אתר האינטרנט www.elinorashkenazi.co.il

“הפריטים” – בגדים ואביזרי אופנה.

“כתובת למשלוח דואר”: הכתובת שציין המזמין ככתובת לקבלת הזמנותיו/ה.

“יום ביצוע ההזמנה” – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצע/ה המזמין/ה.

“יום עסקים” – ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג וחול המועד.

“המשתמש” – כל אדם, לרבות תאגיד, חברה או שותפות, אשר רשאי לבצע פעולות באמצעות האתר, והכל בהתאם לתנאים האמורים במצטבר.

סוג המשלוח יבחר על ידי הלקוחה במעמד התשלום.
בהתאם לסוג התשלום ייגבה מהלקוחה תשלום נוסף כפי שמפורט מטה.
מחירי המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר.
זמני הגעת המשלוחים משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר.

15 ₪ דמי משלוח למרכזי שירות- CHEETAH SHOPS ואיסוף עצמי משם.
חלוקת המשלוחים למרכזי שירות תתבצע ככל הניתן באופן הבא:
92% תוך יום עסקים אחד ,6% תוך שני ימי עסקים ו-2% תוך 3 ימי עסקים.
אי מסירה בשל סיבה הקשורה בנמענת לא תבוא במניין הימים למסירת המשלוח.
אין אפשרות לשנע חבילות בין מרכזי השירות.

25 ₪ דמי משלוח ישירות עד אלייך הביתה.
רוב המשלוחים יימסרו לנמענות ככל הניתן תוך 3 ימי עסקים.
מסירתם של רוב המשלוחים המיועדים להפצה באזורים חריגים תתבצע ככל הניתן תוך 5 ימי עסקים. אזורים חריגים: אזורים המופיעים בטבלת האזורים החריגים שבאתר צ’יטה.
בימי שישי ושבת לא ינתן שירות עד הבית.
אי מסירה בשל סיבה הקשורה בנמען לא תבוא במניין הימים למסירת משלוח.

איסוף עצמי של הפריטים מהבוטיק בנירית.
הגעה עצמאית אל הבוטיק בנירית, שברחוב הילל 310, נירית. ההגעה היא בתיאום טלפוני בלבד, בימים א’ עד ה’ בין השעות 9:00-20:00 בימי ו’ בין השעות 9:00-12:30.
טלפון לתיאום הגעה- 0523868363.
במקרים בהם חברת השילוח אינה מגיעה אל היעד שנרשם בעת מילוי הפרטים האישיים, אנו נשלח את החבילה בדואר רשום ונזכה את המחיר ששולם בעבור משלוח עד הבית.
בכל בעיה, עיכוב ושאלה בנוגע למשלוחים ניתן לפנות דרך מוקד שירות הלקוחות שלנו בדוא”ל- info@elinorashkenazi.co.il

זמני הפצת משלוחים
מתייחסים לפרק הזמן שבין קבלת ההזמנה במערכת החברה ועד מועד המסירה אל חברת השליחויות.
הזמנות אמצע שבוע- הזמנות שיתקבלו החל מיום שני בצהריים (12:00 לערך) ועד צהרי יום חמישי של אותו השבוע (12:00 לערך) – יופצו אל חברת השליחויות בצהרי יום חמישי של אותו השבוע (14:00 לערך).
הזמנות סוף שבוע- הזמנות שיתקבלו החל מיום חמישי בצהריים (12:00 לערך) ועד צהרי יום שני של שבוע לאחר מכן (12:00 לערך) – יופצו אל חברת השליחויות בצהרי יום שני של שבוע לאחר מכן (14:00 לערך).

ניתן להחזיר מוצרים עד 14 יום מיום קבלתם. במקרים מסוימים ולשיקול דעת שירות הלקוחות תינתן החלפה והחזרה של מוצרים אחרי המועד המצוין מעלה. בית העסק יעשה את מרב המאמצים לאפשר החזרה והחלפה של פריטים אחרי המועד המצוין לשביעות רצון הלקוחה.
ניתן להחליף מוצר שנקנה למוצר זהה או למוצר במחיר זהה לפריט המוחלף (יתבצע באמצעות קוד קופון ייחודי שיופק עבור הלקוח למימוש חדש חד פעמי ולתוקף של 4 חודשים).
החלפת/ החזרת המוצר תעשה רק באריזה המיועדת לכך, מחובר לתווית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.
בעת החזרת מוצר יתקבל זיכוי כספי עד- 14 יום ממועד החזרת הפריט, לכרטיס האשראי ממנו בוצעה העסקה. (הזיכוי יתקבל בהתאם לאופן ביצוע העסקה המקורית- תשלומים או תשלום בודד).
לכל שאלה ובקשה ניתן לפנות לשירות הלקוחות שלנו במספר הטלפון: 052-386-8363.

לפני ביצוע ההחלפה עליך לפנות לשירות הלקוחות ולוודא כי המוצר קיים במלאי וזאת על מנת להבטיח כי המוצר ישמר עבורך.
שלחי את החבילה דרך סניף הדואר הקרוב לביתך, בדואר רשום בלבד. הכתובת למשלוח החבילה- הילל 310, נירית.
ניתן להגיע ישירות לבוטיק, רחוב הילל 310, נירית ולבצע את ההחלפה בו במקום.
ניתן ליצור קשר עם מוקד השירות שלנו למעקב אחר המשלוח בטלפון 052-386-8363 או בדוא”ל info@elinorashkenazi.co.il

המשתמשת רשאית לבטל את העסקה שביצעה באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”) או לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן: ביטול העסקה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ולפני משלוח הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 052-386-8363. בנסיבות כאמור תהא המשתמשת זכאית לקבלת החזר התשלום במלואו (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו). ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמשת, שלא עקב פגם במוצר ו/או אי התאמה – המשתמשת תהא רשאית לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ולא נעשה בו כל שימוש. ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט בהתאם להנחיות שיפורסמו על ידי החברה באתר ו/או באמצעות יצירת קשר עם שירות הלקוחות בכתובת הדוא”ל ו/או במספר הטלפון: 052-386-8363 ובתנאי שהפריט תקין ולא נעשה בו כל שימוש. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו). ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמשת לבדוק את הפריט מיד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט המוצר בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאית המשתמשת לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיה באמצעות השבת המוצר דרך דואר ישראל.

בית העסק שומר לעצמו את הזכות להפסיק בכל עת, על פי שיקול דעתו הבלעדי, את הפעילות באתר ו/או לבטל עסקת רכישה שביצעה משתמשת, לרבות, אך לא רק, בכל אחד מהמקרים המפורטים להלן: אם לאחר סיום עסקת הרכישה התגלה כי הפריט אזל מהמלאי. אם לא נקלטו במערכת פרטי כרטיס האשראי ופרטיה המלאים של המשתמשת. בכל מקרה שבו נעשתה פעולה בניגוד לתקנון זה. המשתמשת ביצעה מעשה בלתי חוקי ו/או עברה על הוראות הדין; המשתמשת מסרה בעת ביצוע עסקת הרכישה ו/או לאחר מכן פרטים שגויים; המשתמשת ביצעה מעשה או מחדל שיש בו כדי לפגוע בבית העסק ו/או במי מטעמה ו/או בפעילותו התקינה של האתר ו/או בצד ג’ אחר כלשהו; אם לפי דעת בית העסק, בכוונת המשתמשת לשוב ולמכור את הפריטים שנרכשו על ידו באמצעות האתר לצד ג’. בהקשר זה המשתמשת מאשרת ומתחייבת כי לא תמכור פריטים שרכשה באתר לצד ג’ כלשהו. בכל מקרה אשר בו, מחמת “כח עליון”, אין באפשרות בית העסק לבצע ניהול תקין של האתר, לספק למשתמש את המוצרים ו/או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו. בסעיף זה “כוח עליון” משמעו: לרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני. בנסיבות כאמור רשאית אלינור אשכנזי סטיילינג לבטל את העסקה או להציע למשתמשת פריט חלופי שווה ערך, לפי שיקול דעתה ובהתאם לנסיבות הביטול. בוטלה מכירה כאמור בית העסק לא יהיה אחראי ולא ישא, בכל מקרה, בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמשת או לצד שלישי לרבות אך לא רק נזק בגין רכישת המוצר ו/או השרות אצל צד שלישי במחיר גבוה יותר.

אתר אלינור אשכנזי סטיילינג (להלן: “האתר”) הינו אתר המשמש חנות וירטואלית לרכישת מוצרים על ידי ציבור הגולשים ברשת.
האתר מופעל ובבעלות בית העסק “אלינור אשכנזי סטיילינג”.
יצירת קשר לצורך הבהרות, שאלות ובירורים ניתן לפנות לשירות הלקוחות של בית העסק באחת מהדרכים הבאות: כתובת המייל שלנו:
info@elinorashkenazi.co.il או
במספר הטלפון: 052-386-8363 הוראות תקנון זה יחולו על כל פעולה שתבוצע על ידי “משתמשת” באתר כהגדרתו להלן:
תקנון זה מהווה חוזה התקשרות מחייב בין המשתמשת ובין האתר, לכל דבר ועניין. מובהר כי ע”י שימוש באתר, מסכימה המשתמשת לקבל ולנהוג לפי הוראות התקנון. במידה ואינך מסכימה לתנאי תקנון זה, הנך מתבקשת לא לעשות כל שימוש באתר. יודגש כי לא תהא למשתמשת ו/או למי מטעמה כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.
לצורך תקנון זה, “משתמשת” הינו כל אדם, לרבות חברה, אשר מבצע פעולות באמצעות האתר, הכל בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן:
המשתמשת הינה כשירה לבצע פעולות משפטיות מחייבות; במידה והמשתמשת קטינה (מתחת לגיל 18) או אינה זכאית לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, המשתמשת נדרשת לידע את הוריו ו/או את האפוטרופוסים החוקיים שלו (“ההורים”) בדבר הוראות תקנון זה ולקבל את אישורם לביצוע כל פעילות, מכל סוג שהוא, במסגרת האתר. על ההורים חלה אחריות ליידע את הקטינים המעוניינים לגלוש באתר בדבר התקנון וכן לפקח על פעילות הקטינים בכדי שהקטינים יפעלו על פי תנאי תקנון זה. כל פעילות אשר תבוצע על ידי הקטינים באתר מהווה הסכמה של הקטינים ו/או ההורים לאמור בתנאי התקנון.
המשתמשת הינה בעלת כרטיס אשראי תקף בבעלותה.
המשתמשת בעלת תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.
כלל המחירים באתר כוללים מע”מ כדין, אלא אם מצוין אחרת.
התקנון מנוסח בלשון נקבה אך מיועד לשני המינים.

מובהר כי אלינור אשכנזי סטיילינג רשאית, על פי שיקול דעתה, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.
בית העסק שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון בכל עת, ללא הודעה מוקדמת וללא צורך במתן התראה כלשהי.
אלינור אשכנזי סטיילינג שומרת לעצמה את הזכות להרחיק כל משתמש מהאתר וזאת בתנאי כי ההרחקה תעשה תוך הפעלת שיקול דעת.
יש להשתמש באתר למטרות חוקיות בלבד.

האתר מאפשר, בין היתר, בחירת ורכישת פריטים מבין הפריטים המופיעים באתר. על מנת לבצע הזמנה יש תחילה לבחור את הפריט, הצבע והמידה המבוקשים.

עבור כל מוצר המוצע באתר יוצג “דף מוצר” בו יופיעו כלל הפרטים הרלוונטיים ומחיר המכירה (להלן “דף מוצר”). לידיעתכן, החברה רשאית לעדכן את דף המוצר בכל עת, להוסיף או להחסיר פרטים, להסיר מוצרים שאזלו מן המלאי, להוסיף צבעים ו/או מידות וכן לעדכן ו/או לשנות את מחיר המוצר ו/או תמונתו ללא הודעה מוקדמת ו/או התראה. מובהר כי התמונות באתר הן להמחשה בלבד, לרבות הצבעים המופיעים בתמונות ופרטי המוצרים ובין המוצרים בפועל.

על מנת לבצע רכישה באתר, תתבקש המשתמשת להזין את פרטיה באתר סליקת האשראי PAYPAL ו/או כל אתר אחר, כפי שיוצג באתר. חשוב לציין כי הליך סליקת האשראי יבוצע באמצעות חברת סליקה חיצונית וכי כלל האחריות ו/או המידע ו/או פרטי האשראי של המשתמש יהיו באחריות חברת הסליקה.

על מנת שההזמנה תבוצע במהירות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת הפרטים הנכונים אחרת לא תוכל אלינור אשכנזי סטיילינג להבטיח את ביצוע ההזמנה (להלן: “ביצוע ההזמנה”). לתשומת הלב, מסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לאלינור אשכנזי סטיילינג עקב שיבוש הפעלת האתר.

כמו כן, המידע שימסר על ידי המשתמשת באתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני בנוגע למבצעים מיוחדים או עדכונים באתר, זאת אך ורק לאחר קבלת אישור המשתמשת לכך.

עם שליחת המוצרים, תימסר למשתמשת הודעה מתאימה כי ההזמנה בדרכה לכתובת שצוינה בהזמנתו. מובהר כי חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר הנרכש על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי מיד עם סיום ביצוע ההזמנה. המוצר/ים שירכשו באמצעות האתר (היינו, בוצעה על ידי המשתמשת הזמנה וזו אושרה) יכונו להלן: “המוצרים”.

עסקת הרכישה תבוצע רק לאחר השלמת תהליך ההזמנה ולאחר קבלת אישור החיוב ע”י חברת הסליקה. במקרה בו לא אושרה העסקה ע”י חברות הסליקה- תקבל הלקוחה הודעה מתאימה ע”י חברת הסליקה, בהתאם לנהליה.
השלמת עסקת הרכישה מותנית גם בכך שהמוצרים המבוקשים קיימים במלאי בעת השלמת הליך ההזמנה.
במקרה של מוצר אשר אזל מן המלאי ו/או שישנה בעיה באספקתו, מכל סיבה שהיא, תהיה אלינור אשכנזי סטיילינג רשאית להודיע למשתמש על ביטול ההזמנה.
הודעה כאמור תימסר למשתמש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או בהודעה טלפונית, על פי בחירת החברה במקרה כאמור, לא תהיה למשתמש טענה כלשהי כנגד אלינור אשכנזי סטיילינג ובעצם ביצוע ההזמנה, מוותר המשתמש על כל טענה כאמור.
בית העסק שומר לעצמו את הזכות להגביל את כמות הפריטים בכל הזמנה.

החברה אינה לוקחת כל אחריות בגין עיכוב ו/או תקלה ו/או מחדל של חברת השילוח. החברה אחראית על שילוח המוצר ממחסניה בתוך 3 ימי עסקים ממועד קבלת אישור התשלום מחברת הסליקה (ימי עסקים החל מהיום העוקב למועד ההזמנה וכפי שמצוין בסעיף משלוחים- “זמני הפצת משלוחים”, החברה אינה אחראית בשום אופן לזמני הגעת המוצר. החברה אינה פועלת בימי שישי, שבת וחג ואינה מכירה בהם כימי עסקים. החברה אינה מחויבת לספק מוצרים לאזורים אשר חברת השילוח אינם פועלים בהם.
עקב “כוח עליון” ומבלי לפגוע בכלליות האמור, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה ו/או השבתה אצל ספקי הסחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים. כל סיבה אחרת שאיננה בשליטת החברה ובאזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, אלינור אשכנזי סטיילינג תהיה רשאית לבטל את העסקה, בתיאום טלפוני ו/או באמצעות כתובת הדוא”ל שמסרה המשתמשת מובהר כי אלינור אשכנזי סטיילינג איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר הפריטים אינם נמצאים במלאי. אם פריטים מסוימים חסרים במלאי, אלינור אשכנזי סטיילינג תמסור הודעה על כך למשתמש אשר יהא רשאי לבטל את ההזמנה.
מדיניות מבצעים- בעת מבצע כללי החל על כל/חלק מהפריטים הנמכרים באתר, רשאית החברה לשנות מדיניות זו לתקופת המבצע בלבד ובהתאם למדיניות שתצוין לתקופת המבצע.

מובהר כי מאחר ומדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת, אין באפשרותה של אלינור אשכנזי סטיילינג להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור בידי מבצעי פעולות בלתי חוקיות ועל כן, אם יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע אשר שמור בידי אלינור אשכנזי סטיילינג ו/או להשתמש בו לרעה, לא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי אלינור אשכנזי סטיילינג. כמו כן, במקרים הנובעים מכוח עליון, אלינור אשכנזי סטיילינג לא תהיה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם למשתמש או למי מטעמו, אם מידע כלשהו שמסר יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה. אלינור אשכנזי סטיילינג מתחייבת כי לא תעשה שימוש בפרטי המשתמשות הרשומות באתר אלא לצורכי תפעול האתר בלבד ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה באתר, וכן, לצורך שמירת קשר עם המשתמשות.

למרות האמור לעיל, אלינור אשכנזי סטיילינג תהא רשאית להעביר פרטיה האישיים של משתמשת לצד שלישי במקרים בהם המשתמשת ביצעה מעשה או מחדל הפוגעים ו/או העלולים לפגוע בחברה ו/או בצדדים שלישיים כלשהם, במידה ומשתמשת עשתה שימוש בשירותי החברה לביצוע מעשה בלתי חוקי, ואם התקבל בידי אלינור אשכנזי סטיילינג צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי המשתמשת לצד שלישי וכן בכל מחלוקת או הליך משפטי. כמו כן, החברה תוכל להשתמש בפרטיה האישיים של המשתמשת, ללא זיהוי המשתמשת הספציפית, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים.

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, העיצובים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של החברה בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב הפריטים.

אין להעתיק, לשכפל, למכור, לשווק, להפיץ ולהשתמש בכל מידע המופיע באתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב פריטים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, ללא קבלת אישור ורשות החברה בכתב. בנוסף, אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתוני האתר, רשימת המוצרים המופיעים בו וכל מידע המוצג בו ללא קבלת אישור החברה בכתב. כמו כן אין להציג את מידע באתר ו/או בשירות אחר ללא הסכמת החברה בכתב.

כל התוכן המילולי המוצג באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית וסימני לוגו, הנם בבעלות הבלעדית של החברה למעט תבניות הקבועות של חברת WORDPRESS/WOOCOMMERCE ו/או תוספים שנרכשו בתשלום ו/או הורדו ללא עלות.

 

הדין החל על תקנון זה ו/או על כל פעולה ו/או על סכסוך הנובע ממנו, הוא הדין הישראלי בלבד. בכל מקרה של מחלוקת, הסמכות הבלעדית לדון בכל מחלוקת הנובע, במישרין או בעקיפין, מהוראות תקנון זה ו/או מהשימוש ו/או מרכישות באתר – תהא לבתי המשפט (השלום או המחוזי) תל אביב-יפו ולא לכל בית משפט או ערכאה שיפוטית אחרת.